Kendini geliştirmeyi ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında, ürünler ve hizmetler geliştirerek sürdürülebilir bir büyüme ile ülkesine değer katmak ve istihdama destek olmayı hedef almıştır. Çıtayı sürekli yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayıp, emin adımlarla yolunda yürümektedir.

Konusunda deneyimli teknik personel ile müşterilerimize değer katan firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, gerek üretim ve satışta, gerekse de montajda en kaliteli hizmeti vermek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışında bulundugu Sera, Prefabrik, Demir Doğrama ve İç mimari sektörlerinde kalite ve güvene dayanalı hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını cevap vermeye hedef alan bir firmayız.


MİSYONUMUZ

Kuruluşundan bugüne güven ve kaliteyi hedef almış. Bulunduğu sektörlerin gelişen teknoloji ve müşteri beklentilerine cevap verebilen bir group firmadır. Konusunda uzman ve profesyonel kadrosuyla birikimlerimizi dünya trendlerine uygun hale getirerek iç süreçlerimizi geliştirerek müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla hizmet sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Gelişen ve değişen modellerimizle müşteri beklentilerini ön planda tutup, amaç ve hedeflerimizi belirlemiş dürüst güvenilir, sorumluluk sahibi bir kuruluş olmak ve içinde bulunduğu sektörlerde kalitesini ileriye taşımak, ayrıca sektörel tecrubelerimizi de ürünlerimize ve hizmetlerimize yansıtarak kalıcı ustunluk sağlamaktır.     0850 304 0 245 - info@bhkgroups.com
     2016 BHKYAPI.COM © Tüm hakları saklıdır!   
    Anasayfa - Hakkımızda - İletişim - Yukarı Çık